Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra
Spoiler:
Gospodarze:
9. Emil Sajfutdinow 32
10. Mateusz Szczepaniak 22
11. Robert Kościecha 24
12. Rafał Trojanowski 24
13. Krzysztof Buczkowski 29
14. Mikołaj Curyło 14
15. Szymon Woźniak 16
Goście:
1. Andreas Jonsson 38
2. Krzysztof Jabłoński 24
3. Rune Holta 26
4. Aleksandr Łoktajew 28
5. Piotr Protasiewicz 32
6. Adam Strzelec 12
7. Patryk Dudek 32
Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa
Spoiler:
Gospodarze:
9. Jarosław Hampel - 39
10. Kamil Adamczewski - 14
11. Przemysław Pawlicki - 28
12. Damian Baliński - 25
13. Jurica Pavlic - 28
14. Tobiasz Musielak - 22
15. Piotr Pawlicki - 24
Goście:
1. Daniel Nermark 25
2. Mirosław Jabłoński 20
3. Jonas Davidsson 24
4. Artur Mroczka 22
5. Grigorij Łaguta 35
6. Artur Czaja 14
7. Marcin Bubel 10
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław
Spoiler:
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1. Tomasz Jędrzejak 29
2. Nicolai Klindt 23
3. Sebastian Ułamek 26
4. Tai Woffinden 25
5. Fredrik Lindgren 28
6. Patryk Malitowski 13
7. Patryk Dolny 11
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Spoiler:
Gospodarze:
9. Thomas H. Jonasson - 27
10. Tomasz Chrzanowski - 22
11. Maksim Bogdanow - 25
12. Piotr Świderski - 23
13. Nicki Pedersen - 38
14. Marcel Szymko - 12
15. Krystian Pieszczek - 18
Goście:
1. Jason Crump 35
2. Maciej Kuciapa 16
3. Rafał Okoniewski 25
4. Joonas Kylmaekorpi 26
5. Grzegorz Walasek 32
6. Łukasz Sówka 14
7. Łukasz Kret 10
Stal Gorzów - Apator Toruń
Spoiler:
Gospodarze:
9. Tomasz Gollob - 38
10. Michael Jepsen Jensen - 28
11. Matej Zagar - 30
12. Niels Kristian Iversen - 33
13. Krzysztof Kasprzak - 30
14. Adrian Cyfer - 10
15. Bartosz Zmarzlik - 26
Goście:
1. Ryan Sullivan - 32
2. Karol Ząbik - 14
3. Chris Holder - 37
4. Darcy Ward - 33
5. Adrian Miedziński - 30
6. Emil Pulczyński - 16
7. Kamil Pulczyński - 13
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp – Lokomotive Daugavpils
Spoiler:
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1. Kjastas Puodżuks 28
2. Chris Harris 28
3. Mikael Max 32
4. Wadim Tarasienko 24
5. Roman Povazhny 32
6. Edward Mazur 12
7. Andrzej Lebiediew 22
SKMŻ Lublin – GTŻ Grudziądz
Spoiler:
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1 Davey Watt 34
2 Hans Andersen 26
3 Norbert Kościuch 28
4 Andriej Karpow 27
5 Peter Ljung 32
6 Damian Synowiec 12
7 Łukasz Cyran 14
Start Gniezno – Orzeł Łódź
Spoiler:
Gospodarze:
9. Adam Skórnicki 26
10. Scott Nicholls 34
11. Bjarne Pedersen 30
12. Magnus Zetterstrom 26
13. Antonio Lindbäck 34
14. Wojciech Lisiecki 14
15. Maciej Fajfer 18
Goście:
1. Artiom Łaguta - 26
2. Michał Szczepaniak - 28
3. Linus Sundstroem - 24
4. Peter Kildemand - 22
5. Tomasz Gapiński - 28
6. Damian Adamczak - 26
7. Jakub Jamróg - 17 (gość)
Offline
Orzeł Łódź
1. Artiom Łaguta - 26
2. Michał Szczepaniak - 28
3. Linus Sundstroem - 24
4. Peter Kildemand - 22
5. Tomasz Gapiński - 28
6. Damian Adamczak - 26
7. Jakub Jamróg - 17 (gość)
Ostatnio edytowany przez Cinek (2012-07-12 12:28:50)
Offline
9. Jarosław Hampel - [39](GP)
10. Kamil Adamczewski - [14]
11. Przemysław Pawlicki - [28]
12. Damian Baliński - [25]
13. Jurica Pavlic (Chorwacja) - [28]
14. Tobiasz Musielak - [22]
15. Piotr Pawlicki - [24]
Offline
1. Daniel Nermark [25]
2. Mirosław JAbłoński [20]
3. Jonas Davidsson[24]
4. Artur Mroczka[22]
5. Grigorij Łaguta[35]
6. Artur Czaja [14]
7. Marcin Bubel [10]
Ostatnio edytowany przez Kuba14 (2012-07-12 13:24:54)
Offline
1.Kjastas Puodżuks [28]
2.Chris Harris [28]
3.Mikael Max [32]
4.Wadim Tarasienko [24]
5.Roman Povazhny [32]
6.Edward Mazur [12]
7.Andrzej Lebiediew [22]
Ostatnio edytowany przez wineto (2012-07-12 19:20:43)
Offline
1. Andreas Jonsson 38
2. Krzysztof Jabłoński 24
3. Rune Holta 26
4. Aleksandr Łoktajew 28
5. Piotr Protasiewicz 32
6. Adam Strzelec 12
7. Patryk Dudek 32
żeście kurna ruszyli z kopyta :F
Ostatnio edytowany przez Domi (2012-07-12 20:14:18)
Offline