#1 2012-08-28 23:42:41

Cinek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 298
Punktów :   

[3 sezon] Obsady + wyniki

I ćwierćfinał - Gniezno
1. Adrian Miedziński [30]
2. Tomasz Jędrzejak [30]
3. Marcin Nowak [10]
4. Łukasz Cyran [18]
5. Hieronim Bogucki [10]
6. Janusz Kołodziej [39]
7. Damian Kowalczyk [10]
8. Karol Baran [22]
9. Daniel Jeleniewski [22]
10. Krzysztof Buczkowski [31]
11. Sebastian Ułamek [27]
12. Piotr Protasiewicz [29]
13. Dawid Droś [10]
14. Krzysztof Kasprzak [30]
15. Marcel Szymko [16]
16. Damian Baliński [30]
R1. Wojciech Lisiecki [10]
R2. Adrian Gała [10]

II ćwierćfinał - Bydgoszcz
1. Paweł Miesiąc [31]
2. Grzegorz Walasek [31]
3. Tomasz Gapiński [25]
4. Szymon Woźniak [22]
5. Piotr Świderski [28]
6. Maciej Janowski [47]
7. Emil Pulczyński [28]
8. Adrian Gomólski [21]
9. Adam Skórnicki [25]
10. Mike Trzensiok [16]
11. Bartosz Zmarzlik [32]
12. Kamil Adamczewski [16]
13. Jarosław Hampel [45]
14. Oskar Kołodziej [10]
15. Patryk Malitowski [21]
16. Krystian Pieszczek [31]
R1. Mikołaj Curyło [14]
R2. Bartosz Bietracki [10]

III ćwierćfinał - Grudziądz
1. Norbert Kościuch [28]
2. Maciej Kuciapa [15]
3. Przemysław Pawlicki [30]
4. Rafał Nawotczyński [14]
5. Patryk Dudek [46]
6. Rafał Trojanowski [30]
7. Dawid Dawidowski [13]
8. Tomasz Chrzanowski [26]
9. Maks Delowski [18]
10. Krzysztof Wittstock [16]
11. Ronnie Jamroży [21]
12. Andrzej Wiszowaty [10]
13. Tobiasz Musielak [33]
14. Kamil Prokop [14]
15. Dawid Stachyra [24]
16. Rune Holta [28]
R1. Patryk Beśko [12]
R2. Denis Niedzielski [10]

IV ćwierćfinał - Wrocław
1. Daniel Zgliczyński [10]
2. Mirosław Jabłoński [20]
3. Piotr Pawlicki [35]
4. Artur Czaja [16]
5. Oskar Fajfer [16]
6. Kamil Pulczyński [20]
7. Rafał Okoniewski [28]
8. Damian Adamczak [28]
9. Łukasz Sówka [22]
10. Robert Miśkowiak [24]
11. Mariusz Staszewski [27]
12. Edward Mazur [14]
13. Dawid Obiad [10]
14. Tomasz Gollob [45]
15. Robert Kościecha [24]
16. Grzegorz Zengota [22]
R1. Kuba Malitowski [10]
R2. Adam Jędrzejak [10]

Offline

 

#2 2012-08-28 23:58:10

Cinek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 298
Punktów :   

Re: [3 sezon] Obsady + wyniki

28.08.2012, Gniezno, I ćwierćfinał IMP
Turniej indywidualny


1. (6) Janusz Kołodziej 14 (3,2,3,3,3) [39]
2. (11) Sebastian Ułamek 14 (3,3,2,3,3) [27]
3. (2) Tomasz Jędrzejak 12 (2,3,2,2,3) [30]
4. (1) Adrian Miedziński 11 (3,3,1,2,2) [30]
5. (10) Krzysztof Buczkowski 10 (2,0,2,3,3) [31]
6. (14) Krzysztof Kasprzak 10 (3,1,3,1,2) [30]
7. (4) Łukasz Cyran 10 (1,3,3,2,1) [18]
8. (12) Piotr Protasiewicz 9 (0,1,3,3,2) [29]
---
9. (9) Daniel Jeleniewski 7 (1,2,2,1,1) [22] + 3 - rezerwowy
---
10. (8) Karol Baran 7 (2,2,1,1,1) [22] + 2
11. (16) Damian Baliński 6 (2,0,0,2,2) [30]
12. (15) Marcel Szymko 4 (1,2,1,w,0) [16]
13. (5) Hieronim Bogucki 3 (1,1,0,1,0) [10]
14. (13) Dawid Droś 2 (0,0,1,0,1) [10]
15. (7) Damian Kowalczyk 1 (0,1,0,0,0) [10]
16. (17) Wojciech Lisiecki 0 (0,0) [10]
17. (3) Marcin Nowak 0 (0,n,-,-,-) [10] - kontuzjowany
18. (18) Adrian Gała 0 (0) [10]

Bieg po biegu:
1. MIEDZIŃSKI (60,63), Jędrzejak, Cyran, Nowak
2. KOŁODZIEJ (58,82), Baran, Bogucki, Kowalczyk
3. UŁAMEK (61,11), Buczkowski, Jeleniewski, Protasiewicz
4. KASPRZAK (61,04), Baliński, Szymko, Droś
5. MIEDZIŃSKI (61,38), Jeleniewski, Bogucki, Droś
6. JĘDRZEJAK (59,05), Kołodziej, Kasprzak, Buczkowski
7. UŁAMEK (62,33), Szymko, Kowalczyk, Nowak (u/ns)
8. CYRAN (60,95), Baran, Protasiewicz, Baliński
9. KOŁODZIEJ (58,58), Ułamek, Miedziński, Baliński
10. PROTASIEWICZ (61,65), Jędrzejak, Szymko, Bogucki
11. KASPRZAK (61,31), Jeleniewski, Baran, Lisiecki
12. CYRAN (61,27), Buczkowski, Droś, Kowalczyk
13. PROTASIEWICZ (60,71), Miedziński, Kasprzak, Kowalczyk
14. UŁAMEK (60,68), Jędrzejak, Baran, Droś
15. BUCZKOWSKI (60,26), Baliński, Bogucki, Gała
16. KOŁODZIEJ (59,18), Cyran, Jeleniewski, Szymko (w/u)
17. BUCZKOWSKI (60,24), Miedziński, Baran, Szymko
18. JĘDRZEJAK (60,34), Baliński, Jeleniewski, Kowalczyk
19. KOŁODZIEJ (59,46), Protasiewicz, Droś, Lisiecki
20. UŁAMEK (60,73), Kasprzak, Cyran, Bogucki
21. JELENIEWSKI (62,21) (B), Baran (A)

NCD: Kołodziej - 58,58 sek. w IX biegu

Offline

 

#3 2012-08-29 00:01:42

Cinek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 298
Punktów :   

Re: [3 sezon] Obsady + wyniki

29.08.2012, Bydgoszcz, Ćwierćfinał IMP
Turniej indywidualny

1. (6) Maciej Janowski 15 (3,3,3,3,3) [47]
2. (13) Jarosław Hampel 14 (3,3,3,3,2) [45]
3. (11) Bartosz Zmarzlik 11 (2,3,2,1,3) [32]
4. (3) Tomasz Gapiński 10 (1,2,3,3,1) [25]
5. (5) Piotr Świderski 10 (2,2,3,2,1) [28]
6. (2) Grzegorz Walasek 10 (3,2,2,2,1) [31]
7. (7) Emil Pulczyński 9 (1,1,1,3,3) [28]
8. (1) Paweł Miesiąc 9 (2,1,1,2,3) [31]
---
9.  (16) Krystian Pieszczek 6+3 (2,3,0,1,0) [31] - rezerwowy
---
10. (4) Szymon Woźniak 6+2 (0,0,2,2,2) [22]
11.(9) Adam Skórnicki 6+1 (3,0,1,0,2) [25]
12. (12) Kamil Adamczewski 5 (1,2,1,1,0) [16]
13. (8) Adrian Gomólski 3 (0,1,2,0,0) [21]
14. (10) Mike Trzensiok 3 (0,1,0,0,2) [16]
15. (15) Patryk Malitowski 3 (1,0,0,1,1) [21]
16. (14) Oskar Kołodziej 0 (0,0,0,w,0) [10]
17. (17) Mikołaj Curyło NS [14]
18. (18) Bartosz Bietracki NS [10]

Bieg po biegu:
1. WALASEK (58,79), Miesiąc, Gapiński, Woźniak
2. JANOWSKI (55,8), Świderski, Pulczyński, Gomólski
3. SKÓRNICKI (59,03), Zmarzlik, Adamczewski, Trzensiok
4. HAMPEL (56,46), Pieszczek, Malitowski, Kołodziej
5. HAMPEL (56,63), Świderski, Miesiąc, Skórnicki
6. JANOWSKI (55,49), Walasek, Trzensiok, Kołodziej
7. ZMARZLIK (58,24), Gapiński, Pulczyński, Malitowski
8. PIESZCZEK (59,19), Adamczewski, Gomólski, Woźniak
9. JANOWSKI (56,62), Zmarzlik, Miesiąc, Pieszczek
10. ŚWIDERSKI (58,63), Walasek, Adamczewski, Malitowski
11. GAPIŃSKI (60,38), Gomólski, Skórnicki, Kołodziej
12. HAMPEL (56,98), Woźniak, Pulczyński, Trzensiok
13. PULCZYŃSKI (59,5), Miesiąc, Adamczewski, Kołodziej (w/u)
14. HAMPEL (55,95), Walasek, Zmarzlik, Gomólski
15. GAPIŃSKI (58,99), Świderski, Pieszczek, Trzensiok
16. JANOWSKI (55,8), Woźniak, Malitowski, Skórnicki
17. MIESIĄC (59,37), Trzensiok, Malitowski, Gomólski
18. PULCZYŃSKI (59,02), Skórnicki, Walasek, Pieszczek
19. JANOWSKI (56,69), Hampel, Gapiński, Adamczewski
20. ZMARZLIK (58,31), Woźniak, Świderski, Kołodziej
21. PIESZCZEK (59,88) (A), Woźniak (B), Skórnicki (C)

NCD: Janowski - 55,49 sek. w VI biegu

Offline

 

#4 2012-08-29 00:04:48

Cinek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 298
Punktów :   

Re: [3 sezon] Obsady + wyniki

29.08.2012, Grudziądz, III ćwierćfinał IMP
Turniej indywidualny

1. (5) Patryk Dudek 15 (3,3,3,3,3) [46]
2. (16) Rune Holta 12 (3,3,1,2,3) [28]
3. (6) Rafał Trojanowski 11 (1,3,3,3,1) [30]
4. (1) Norbert Kościuch 11 (3,2,2,3,1) [28]
5. (3) Przemysław Pawlicki 11 (2,3,3,1,2) [30]
6. (8) Tomasz Chrzanowski 10 (2,2,2,1,3) [26]
7. (15) Dawid Stachyra 10 (2,2,2,2,2) [24]
8. (13) Tobiasz Musielak 8 (1,1,3,0,3) [33]
---
9. (11) Ronnie Jamroży 7 (3,1,0,2,1) [21] - rezerwowy
---
10. (14) Kamil Prokop 5 (0,2,1,0,2) [14]
11. (12) Andrzej Wiszowaty 5 (1,1,1,2,0) [10]
12. (7) Dawid Dawidowski 4 (0,0,1,1,2) [13]
13. (2) Maciej Kuciapa 3 (0,u,0,3,0) [15]
14. (9) Maks Delowski 3 (2,0,0,0,1) [18]
15. (10) Krzysztof Wittstock 3 (0,1,2,0,0) [16]
16. (4) Rafał Nawotczyński 2 (1,0,0,1,0) [14]
17. (17) Patryk Beśko NS [12]
18. (18) Denis Niedzielski NS [10]

Bieg po biegu:
1. KOŚCIUCH (63,33), Pawlicki, Nawotczyński, Kuciapa
2. DUDEK (61,1), Chrzanowski, Trojanowski, Dawidowski
3. JAMROŻY (64,84), Delowski, Wiszowaty, Wittstock
4. HOLTA (62,49), Stachyra, Musielak, Prokop
5. DUDEK (61,04), Kościuch, Musielak, Delowski
6. TROJANOWSKI (63,7), Prokop, Wittstock, Kuciapa (u)
7. PAWLICKI (63,76), Stachyra, Jamroży, Dawidowski
8. HOLTA (63,87), Chrzanowski, Wiszowaty, Nawotczyński
9. TROJANOWSKI (64,32), Kościuch, Holta, Jamroży
10. DUDEK (59,93), Stachyra, Wiszowaty, Kuciapa
11. PAWLICKI (64,39), Chrzanowski, Prokop, Delowski
12. MUSIELAK (62,71), Wittstock, Dawidowski, Nawotczyński
13. KOŚCIUCH (64,25), Wiszowaty, Dawidowski, Prokop
14. KUCIAPA (62,68), Jamroży, Chrzanowski, Musielak
15. DUDEK (60,01), Holta, Pawlicki, Wittstock
16. TROJANOWSKI (63,01), Stachyra, Nawotczyński, Delowski
17. CHRZANOWSKI (63,39), Stachyra, Kościuch, Wittstock
18. HOLTA (64,77), Dawidowski, Delowski, Kuciapa
19. MUSIELAK (62,64), Pawlicki, Trojanowski, Wiszowaty
20. DUDEK (60,69), Prokop, Jamroży, Nawotczyński

NCD: Dudek - 59,93 sek. w X biegu

Offline

 

#5 2012-08-29 00:08:37

Cinek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 298
Punktów :   

Re: [3 sezon] Obsady + wyniki

29.08.2012, Wrocław, IV ćwierćfinał IMP
Turniej indywidualny

1. (14) Tomasz Gollob 14 (3,2,3,3,3) [45]
2. (3) Piotr pawlicki 12 (3,3,0,3,3) [35]
3. (9) Łukasz Sówka 10 (3,2,2,1,2) [22]
4. (10) Robert Miśkowiak 10 (2,1,3,2,2) [24]
5. (11) Mariusz Staszewski 10 (1,2,3,2,2) [27]
6. (8) Damian Adamczak 9 (3,1,1,3,1) [28]
7. (7) Rafał Okoniewski 9 (2,0,2,2,3) [28]
8. (4) Artur Czaja 7+3 (1,2,0,3,1) [16]
---
9. (2) Mirosław Jabłoński 7+2 (0,3,2,1,1) [20] - rezerwowy
---
10. (16) Grzegorz Zengota 7+1 (2,3,1,1,0) [22]
11. (5) Oskar Fajfer 6 (0,3,3,0,0) [16]
12. (6) Kamil Pulczyński 6 (1,0,2,2,1) [20]
13. (15) Robert Kościecha 6 (1,1,1,0,3) [24]
14. (12) Edward Mazur 3 (0,0,0,1,2) [14]
15. (1) Daniel Zgliczyński 2 (2,w,0,0,0) [10]
16. (13) Dawid Obiad 1 (0,0,1,0,0) [10]
17. (17) Kuba Malitowski 1 (1) [10]
18. (18) Adam Jędrzejak NS [10]

Bieg po biegu:
1. PAWLICKI (57,81), Zgliczyński, Czaja, Jabłoński
2. ADAMCZAK (60,07), Okoniewski, Pulczyński, Fajfer
3. SÓWKA (60,61), Miśkowiak, Staszewski, Mazur
4. GOLLOB (56,13), Zengota, Kościecha, Obiad
5. FAJFER (60,72), Sówka, Malitowski, Obiad (Zgliczyński - w2)
6. JABŁOŃSKI (57,2), Gollob, Miśkowiak, Pulczyński
7. PAWLICKI (58,44), Staszewski, Kościecha, Okoniewski
8. ZENGOTA (60,13), Czaja, Adamczak, Mazur
9. STASZEWSKI (59,88), Pulczyński, Zengota, Zgliczyński
10. FAJFER (60,93), Jabłoński, Kościecha, Mazur
11. GOLLOB (57,26), Sówka, Adamczak, pawlicki
12. MIŚKOWIAK (59,17), Okoniewski, Obiad, Czaja
13. GOLLOB (56,73), Okoniewski, Mazur, Zgliczyński
14. ADAMCZAK (60,22), Staszewski, Jabłoński, Obiad
15. PAWLICKI (59,13), Miśkowiak, Zengota, Fajfer
16. CZAJA (60,66), Pulczyński, Sówka, Kościecha
17. KOŚCIECHA (59,44), Miśkowiak, Adamczak, Zgliczyński
18. OKONIEWSKI (59,13), Sówka, Jabłoński, Zengota
19. PAWLICKI (58,86), Mazur, Pulczyński, Obiad
20. GOLLOB (56,35), Staszewski, Czaja, Fajfer
21. CZAJA (60,5) (A), Jabłoński (B), Zengota (C),

NCD: Gollob - 56,13 sek. w IV biegu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
szybkie24.pl insefi24.pl rasa psa cane corso wczasy w Lubiatowie