Cziki - 2012-09-08 15:26:21 |
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów Kontuzje:
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz Kontuzje:
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk Kontuzje: Dominik Kossakowski
Falubaz Zielona - Apator Toruń Kontuzje:
Unia Leszno - Unia Tarnów Kontuzje:
|
Cziki - 2012-09-08 15:41:23 |
08.09.2012, Częstochowa, VI Kolejka DMP Speedway Ekstraliga
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów 38:52
Włókniarz Częstochowa: 9. Aleksandr Łoktajew 11+1 (3,3,1,2,1*,1) [30] 10. Rune Holta 4 (0,1,-,3,0) [30] 11. Damian Baliński 2 (0,0,-,2) [32] 12. Jurica Pavlic 9 (2,2,0,2,3) [27] 13. Leon Madsen 10 (3,1,2,3,1,0) [32] 14. Jan Nie 2 (2,0,0) [11] 15. Kamil Adamczewski 0 (0,0,0) [17]
Stal Rzeszów: 1. Grzegorz Walasek 12 (2,1,3,3,3) [31] 2. Sebastian Ułamek 5+1 (1*,3,1,0) [27] 3. Michael Jepsen Jensen 9+1 (3,2*,0,2,2) [30] 4. Cameron Woodward 11+1 (1,3,2,3,2*) [28] 5. Joonas Kylmaekorpi 8+1 (2,2,3,0,1*) [30] 6. Kamil Prokop 2 (1,0,1) [14] 7. Łukasz Sówka 5+1 (3,1*,1) [22]
Bieg po biegu: 1. SÓWKA (63,0) (C), Nie (B), Prokop (A), Adamczewski (D) (2:4) (2:4) 2. ŁOKTAJEW (60,91), Walasek, Ułamek, Holta (3:3) (5:7) 3. JENSEN (60,75), Pavlic, Woodward, Baliński (2:4) (7:11) 4. MADSEN (60,74), Kylmaekorpi, Sówka, Adamczewski (3:3) (10:14) 5. UŁAMEK (61,7), Pavlic, Walasek, Baliński (2:4) (12:18) 6. WOODWARD (61,13), Jensen, Madsen, Adamczewski (1:5) (13:23) 7. ŁOKTAJEW (61,2), Kylmaekorpi, Holta, Prokop (4:2) (17:25) 8. WALASEK (60,39), Madsen, Ułamek, Nie (2:4) (19:29) 9. MADSEN (61,13), Woodward, Łoktajew, Jensen (4:2) (23:31) 10. KYLMAEKORPI (61,61), Łoktajew, Sówka, Pavlic (2:4) (25:35) 11. HOLTA (61,09), Jensen, Madsen, Ułamek (4:2) (29:37) 12. WALASEK (61,81), Baliński, Prokop, Nie (2:4) (31:41) 13. WOODWARD (61,51), Pavlic, Łoktajew, Kylmaekorpi (3:3) (34:44) 14. PAVLIC (60,84) (C), Jensen (B), Kylmaekorpi (D), Holta (A) (3:3) (37:47) 15. WALASEK (61,02) (C), Woodward (A), Łoktajew (B), Madsen (D) (1:5) (38:52)
NCD: Walasek - 60,39 sek. w VIII biegu
|
Zglik - 2012-09-08 22:01:52 |
08.09.2012, Gorzów, 6 Kolejka Speedway Ekstraliga
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk 43:47
Stal Gorzów: 9. Tomasz Gollob 14 (2,3,3,3,3) [48] 10. Karol Baran 1 (0,1,-,-) [24] 11. Niels Kristian Iversen 7+3 (2*,1*,1*,1,2) [30] 12. Jason Crump 10+1 (3,2,2,2*,1) [38] 13. Przemysław Pawlicki 4 (2,0,2,0,0) [32] 14. Adrian Cyfer 0 (0,0,0) [13] 15. Bartosz Zmarzlik 7 (2,0,2,0,3) [34]
Wybrzeże Gdańsk: 1. Nicki Pedersen 14 (3,3,3,3,2) [45] 2. Dawid Stachyra 1 (1,0,-,-) [24] 3. Thomas H. Jonasson 7+1 (0,1,1*,2,3) [28] 4. Antonio Lindbaeck 7 (1,3,2,0,1) [28] 5. Rafał Okoniewski 7 (1,2,3,1,0) [28] 6. Seweryn Szymko 1 (1,0,0,-) [11] 7. Krystian Pieszczek 10+2 (3,3,1,-,1*,2*) [31]
Bieg po biegu: 1. PIESZCZEK (58,78) (D), Zmarzlik (C), Szymko (B), Cyfer (A) (2:4) (2:4) 2. PEDERSEN (55,07), Gollob, Stachyra, Baran (2:4) (4:8) 3. CRUMP (56,81), Iversen, Lindbaeck, Jonasson (5:1) (9:9) 4. PIESZCZEK (58,67), Pawlicki, Okoniewski, Zmarzlik (2:4) (11:13) 5. PEDERSEN (55,74), Crump, Iversen, Stachyra (3:3) (14:16) 6. LINDBAECK (58,66), Zmarzlik, Jonasson, Pawlicki (2:4) (16:20) 7. GOLLOB (55,04), Okoniewski, Baran, Szymko (4:2) (20:22) 8. PEDERSEN (56,73), Pawlicki, Pieszczek, Cyfer (2:4) (22:26) 9. GOLLOB (55,44), Lindbaeck, Jonasson, Zmarzlik (3:3) (25:29) 10. OKONIEWSKI (56,87), Crump, Iversen, Szymko (3:3) (28:32) 11. ZMARZLIK (57,71), Jonasson, Pieszczek, Pawlicki (3:3) (31:35) 12. PEDERSEN (56,05), Pieszczek, Iversen, Cyfer (1:5) (32:40) 13. GOLLOB (56,36), Crump, Okoniewski, Lindbaeck (5:1) (37:41) 14. JONASSON (58,81) (A), Iversen (B), Lindbaeck (C), Pawlicki (D) (2:4) (39:45) 15. GOLLOB (55,63) (A), Pedersen (D), Crump (C), Okoniewski (B) (4:2) (43:47)
NCD: Gollob - 55,04 sek. w VII biegu
|
Cziki - 2012-09-09 14:37:52 |
09.09.2012, Leszno, VI Kolejka DMP Speedway Ekstraliga
Unia Leszno - Unia Tarnów 49:41
Unia Leszno: 9. Krzysztof Kasprzak 7+1 (1,1*,1,2,2) [32] 10. Greg Hancock 11 (3,2,3,3,0) [39] 11. Jarosław Hampel 13 (2,2,3,3,3) [48] 12. Artur Mroczka 1 (0,0,1,0) [27] 13. Troy Batchelor 1 (1,-,0,0) [28] 14. Tobiasz Musielak 7 (3,1,2,1) [35] 15. Piotr Pawlicki 9+2 (2*,3,3,1*) [38]
Unia Tarnów: 1. Maciej Janowski 15 (2,3,3,2,3,2) [47] 2. Lewis Bridger 1 (0,1,-,-) [22] 3. Janusz Kołodziej 11 (3,2,1,0,2,3) [39] 4. Rafał Trojanowski 3 (1,0,2,-,0) [30] 5. Grigorij Łaguta 10+2 (2,3,2,1*,1,1*) [38] 6. Kacper Gomólski 1 (1,0,0) [16] 7. Przemysław Wysocki 0 (0,0,0) [18]
Bieg po biegu: 1. MUSIELAK (55,76) (B), Pawlicki (D), Gomólski (A), Wysocki (C) (5:1) (5:1) 2. HANCOCK (53,87), Janowski, Kasprzak, Bridger (4:2) (9:3) 3. KOŁODZIEJ (53,61), Hampel, Trojanowski, Mroczka (2:4) (11:7) 4. PAWLICKI (56,08), Łaguta, Batchelor, Wysocki (4:2) (15:9) 5. JANOWSKI (53,58), Hampel, Bridger, Mroczka (2:4) (17:13) 6. PAWLICKI (55,99), Kołodziej, Musielak, Trojanowski (4:2) (21:15) 7. ŁAGUTA (55,41), Hancock, Kasprzak, Gomólski (3:3) (24:18) 8. JANOWSKI (54,81), Musielak, Kołodziej, Batchelor (2:4) (26:22) 9. HANCOCK (55,4), Trojanowski, Kasprzak, Kołodziej (4:2) (30:24) 10. HAMPEL (53,79), Łaguta, Mroczka, Wysocki (4:2) (34:26) 11. HANCOCK (56,15), Kołodziej, Łaguta, Batchelor (3:3) (37:29) 12. HAMPEL (53,4), Janowski, Musielak, Gomólski (4:2) (41:31) 13. JANOWSKI (54,84), Kasprzak, Łaguta, Mroczka (2:4) (43:35) 14. KOŁODZIEJ (55,06) (B), Kasprzak (C), Pawlicki (A), Trojanowski (D) (3:3) (46:38) 15. HAMPEL (54,28) (D), Janowski (A), Łaguta (C), Hancock (B) (3:3) (49:41)
NCD: Hampel - 53,4 sek. w XII biegu
|
Cziki - 2012-09-09 16:21:15 |
09.09.2012, Gniezno, VI Kolejka DMP Speedway Ekstraliga
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 47:43
Start Gniezno: 9. Tai Woffinden 6+1 (2*,1,0,3) [32] 10. Linus Sundstroem 9 (3,3,2,1,0) [30] 11. Renat Gafurow 10+2 (1*,2,2*,2,3) [30] 12. Adam Skórnicki 7+1 (2,0,3,2*,w) [27] 13. Tomasz Chrzanowski 11 (2,3,2,3,1) [28] 14. Dawid Droś 1 (1,0,0) [11] 15. Oskar Fajfer 3 (3,0,d) [17]
Polonia Bydgoszcz: 1. Emil Sajfutdinow 11 (1,1,3,3,3) [36] 2. Norbert Kościuch 8+1 (0,3,1,2,2*) [28] 3. Martin Vaculik 5 (3,1,1,0) [30] 4. Artiom Łaguta 8 (0,2,3,1,2) [28] 5. Krzysztof Buczkowski 7 (3,2,1,0,1) [31] 6. Szymon Woźniak 3 (2,0,1) [22] 7. Dawid Dawidowski 1 (0,1,0) [13]
Bieg po biegu: 1. FAJFER (63,18) (C), Woźniak (B), Droś (A), Dawidowski (D) (4:2) (4:2) 2. SUNDSTROEM (60,14), Woffinden, Sajfutdinow, Kościuch (5:1) (9:3) 3. VACULIK (62,44), Skórnicki, Gafurow, Łaguta (3:3) (12:6) 4. BUCZKOWSKI (61,3), Chrzanowski, Dawidowski, Fajfer (2:4) (14:10) 5. KOŚCIUCH (61,08), Gafurow, Sajfutdinow, Skórnicki (2:4) (16:14) 6. CHRZANOWSKI (61,71), Łaguta, Vaculik, Fajfer (d) (3:3) (19:17) 7. SUNDSTROEM (60,78), Buczkowski, Woffinden, Woźniak (4:2) (23:19) 8. SAJFUTDINOW (60,06), Chrzanowski, Kościuch, Droś (2:4) (25:23) 9. ŁAGUTA (61,35), Sundstroem, Vaculik, Woffinden (2:4) (27:27) 10. SKÓRNICKI (62,1), Gafurow, Buczkowski, Dawidowski (5:1) (32:28) 11. CHRZANOWSKI (62,01), Kościuch, Sundstroem, Vaculik (4:2) (36:30) 12. SAJFUTDINOW (60,75), Gafurow, Woźniak, Droś (2:4) (38:34) 13. WOFFINDEN (60,81), Skórnicki, Łaguta, Buczkowski (5:1) (43:35) 14. GAFUROW (61,3) (B), Łaguta (A), Buczkowski (C), Skórnicki (w/u) (D) (3:3) (46:38) 15. SAJFUTDINOW (60,87) (B), Kościuch (D), Chrzanowski (A), Sundstroem (C) (1:5) (47:43)
NCD: Sajfutdinow - 60,06 sek. w VIII biegu
|
Cziki - 2012-09-10 15:28:51 |
10.09.2012, Zielona Góra, XI Kolejka DMP Speedway Ekstraliga
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 46:44
Falubaz Zielona Góra: 9. Andreas Jonsson 12+1 (2,3,3,3,1*) [45] 10. Piotr Protasiewicz 4+1 (1*,1,1,1) [31] 11. Paweł Miesiąc 6+1 (2,0,2*,2,0) [33] 12. Jonas Davidsson 6 (0,2,3,0,1) [32] 13. Patryk Dudek 13 (3,3,2,3,2) [49] 14. Oskar Lis 4+1 (3,0,1*) [15] 15. Artur Czaja 1 (0,1,0) [17]
Apator Toruń: 1. Chris Holder 18 (3,3,3,3,3,3) [45] 2. Emil Pulczyński 4 (0,1,1,2) [28] 3. Ryan Sullivan 2+1 (1,1*,0,0,-) [30] 4. Adrian Miedziński 11+1 (3,2,2,2,2*,0) [30] 5. Darcy Ward 6+1 (2,2,1,1*,-) [36] 6. Paweł Przedpełski 1+1 (1*,0,-) [12] 7. Maks Delowski 2 (2,0,0,0) [18]
Bieg po biegu: 1. LIS (60,21) (A), Delowski (D), Przedpełski (B), Czaja (C) (3:3) (3:3) 2. HOLDER (55,15), Jonsson, Protasiewicz, Pulczyński (3:3) (6:6) 3. MIEDZIŃSKI (57,49), Miesiąc, Sullivan, Davidsson (2:4) (8:10) 4. DUDEK (54,37), Ward, Czaja, Delowski (4:2) (12:12) 5. HOLDER (54,97), Davidsson, Pulczyński, Miesiąc (2:4) (14:16) 6. DUDEK (54,66), Miedziński, Sullivan, Czaja (3:3) (17:19) 7. JONSSON (54,6), Ward, Protasiewicz, Przedpełski (4:2) (21:21) 8. HOLDER (53,86), Dudek, Pulczyński, Lis (2:4) (23:25) 9. JONSSON (55,77), Miedziński, Protasiewicz, Sullivan (4:2) (27:27) 10. DAVIDSSON (56,34), Miesiąc, Ward, Delowski (5:1) (32:28) 11. DUDEK (54,38), Pulczyński, Protasiewicz, Sullivan (4:2) (36:30) 12. HOLDER (54,94), Miesiąc, Lis, Delowski (3:3) (39:33) 13. JONSSON (55,16), Miedziński, Ward, Davidsson (3:3) (42:36) 14. HOLDER (54,61) (A), Miedziński (C), Davidsson (D), Miesiąc (B) (1:5) (43:41) 15. HOLDER (54,64) (B), Dudek (C), Jonsson (A), Miedziński (D) (3:3) (46:44)
NCD: Holder - 53,86 sek. w VIII biegu
|